Nápady, připomínky, diskuze,...

Datum: 17.02.2018

Vložil: Sergeykego

Titulek: Где взять Схемы планировочной организации в Сочи

Качественно и профессионально! тел. 89286650035
Оформление СПОЗУ в Сочи.
Компания СтройИндустрия подготовит в рамках подготовки разрешения на строительство СПОЗУ в сроки от 2-х дней. Качественная СПОЗУ отвечает всем требованиям град. кодекса РФ.
Стоимость от 7000 рублей. Помогаем оформить разрешение на строительство. Делаем описания внешнего облика ИЖС

Datum: 14.02.2018

Vložil: Beverlyrirty

Titulek: Многоканальные SIP GSM номера с круглосуточной поддержкой оформляйте в предприятии "Мегатрон Трейд"

Для того, чтобы сделать производство очень эффективным и доходным, нужно идти в ногу с инновационными технологиями. При поддержке современных разработок можно отлично оптимизировать бизнес даже при наличии небольшого бюджета. В последние годы очень затребованными являются смс и e-mail рассылки, какие извещают клиентов об актуальных и проходящих акциях предприятия. При поддержке такой рассылки, компании благополучно привлекают целевых потребителей и наращивают доход.

Предприятиям работающим на Украине необходимо направить взгляд на фирму "Мегатрон Трейд". Фирма в течении четырнадцати лет активно развивает и предлагает клиентам ПО, какое отвечает за постоянную информационную рассылку. Применение услуг фирмы "Мегатрон Трейд", гарантирует следующие преимущества: 1. Бесперебойную и оперативную рассылку; 2. Защиту от вредоносных атак; 3. Автоматический мониторинг каналов; 4. Конфиденциальность и защиту данных; 5. Оперативную поддержку клиентов. Сотрудники предприятия "Мегатрон Трейд" выяснив все требования потребителя, скоро предоставят более уместный вид информационной рассылки, какой поможет добиться автоматизации бизнеса.

Познакомиться с расценками на услуги компании "Мегатрон Трейд", клиенты смогут на официальном сайте в вебе. Здесь просто можно оформить SMS-РЕКЛАМУ МЕГАФОН и не только. Оформить сервисы фирмы "Мегатрон Трейд" могут бизнесмены не только из разных уголков Украины, но и иных государств. Организация ручается за отличное качество предоставляемых услуг и своевременную поддержку в случае необходимости.

Оформляйте mms рассылку и прочее у специалистов "Мегатрон Трейд". Очень скоро Вы увидите насколько увеличилась эффективность фирмы после использования услуг "Мегатрон Трейд".

Datum: 19.06.2015

Vložil: Petra Koutná

Titulek: krásné fotky!

Děkuji za krásné fotky ze všech akcí, které s dětmi podnikáte, a že jich není málo!!! Je parádní vidět všechny ty spokojené a šťastné děti, které si z každého výletu, výšlapu, besedy, divadla apod. dovezou domů tolik zážitků a mnohdy se i hodně přiučí a dozví... Jste všichni výborný tým, moc děkuji, máte můj nekonečný obdiv za tu energii a sílu :o)

Datum: 17.12.2014

Vložil: Věra Knápková

Titulek: Přání

Jelikož pracovní doba mi neumožnuje zúčastnit se dnešního odpoledne,chtěla bych Vám všem,zaměstnancům i dětičkám popřát krásné vánoce a hodně zdravíčka v novém roce.S pozdravem Věra Knápková.

Datum: 03.11.2014

Vložil: Hana Batulkova

Titulek: ROZSVÍCENÁ ZAHRADA ANEB HALLOWEEN

Moooooc děkujeme za úžasné odpoledne! Bylo to parádní!!!

Datum: 30.10.2014

Vložil: Michaela Bártová

Titulek: Halloween v MŠ CHleny

Po loňském neuvěřitelně vydařeném odpoledni, plném dýní, světýlek, teplých i studených dobrot, dětského veselí a vyvrcholení krásným ohňostrojem jsem se na to letošní moc těšila. Netušila jsem, že ho programem dokážete předčit... Jsem nadšená! Od dětí z davu jsem při Ohnivé show dokonce zaslechla:"To je nejlepší den v mým životě" :-) Tleskám, smekám a moc se těším na další akci! Víc takových školek, paní učitelek, kuchařek, školnic a obětavých dobrovolníků z řad rodinných příslušníků i rodičů!
Všem velké DÍKY.

Datum: 07.10.2014

Vložil: Zuzana

Titulek: tip na dárek

dobrý den, vím že máte ve školce plno krásných hraček, ale narazila jsem na tento odkaz a moc se mi to líbí, tak posílám jen jako možný tip třeba na vánoční dárek
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=939494602731440&set=oa.757948487567364&type=3&theater

Datum: 01.07.2014

Vložil: Jana Zemanová

Titulek: Poděkování

Vážená paní ředitelko, ráda bych Vám a celému Vašemu kolektivu moc poděkovala za celoroční práci s dětmi. Za aktivitu a nadšení s jakým přistupujete ke své práci.Za zdařilé a nápadité akce ve vaší mateřské škole. Jste dobrá školka. Přeji Vám pěkné léto a načerpání sil do dalšího školního roku.
Jana Zemanová
babička Zemanových kluků

Přidat nový příspěvek